Име:

Александър Владимиров Радославов

Роден/а на:

29 Юни 1942 година, 75 години, 4 месеца

Място на раждане:

София

Към момента няма статии с участието на Александър Владимиров Радославов
Към момента няма качени клипове с участието на Александър Владимиров Радославов
Към момента няма галерии с участието на Александър Владимиров Радославов
Към момента няма снимки с участието на Александър Владимиров Радославов

Информация

Професия: инженер

Специалност: технология на машиностроенето

Езици: английски; руски;

Семейно положение: неженен

Избирателен район: МОНТАНА

Избран с политическа сила: "Коалиция за България" (33.98 %)

Участие в НС: 40-то Народно събрание

Парламентарна дейност:

* 40-то Народно събрание - Член (11.07.2005 - 2009)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Член (11.07.2005 - 18.08.2005)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Секретар на ПГ (18.08.2005 - 2009)

* Комисия по околната среда и водите - Член (24.08.2005 - 2009)

* Комисия по транспорт и съобщения - Член (24.08.2005 - 2009)

* Временна комисия по искането на Борис Велчев, главен прокурор на Република България, за даване на разрешение за възбуждане на наказателно преследване срещу Тома Янков Томов, народен представител в 40-то Народно събрание - Член (20.04.2007 - 20.05.2007)