Име:

Атанас Тодоров Мерджанов

Роден/а на:

3 Сепември 1963 година, 54 години, 2 месеца

Място на раждане:

Елхово

Към момента няма статии с участието на Атанас Тодоров Мерджанов
Към момента няма качени клипове с участието на Атанас Тодоров Мерджанов
Към момента няма галерии с участието на Атанас Тодоров Мерджанов
Към момента няма снимки с участието на Атанас Тодоров Мерджанов

Информация

Професия: социолог

Специалност: социология

Езици: руски; френски;

Семейно положение: женен

Избирателен район: ЯМБОЛ

Избран с политическа сила: "Коалиция за България" (33.98 %)

Участие в НС: 38-мо Народно събрание; 40-то Народно събрание

Парламентарна дейност:

* 40-то Народно събрание - Член (11.07.2005 - 2009)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Член (11.07.2005 - 18.08.2005)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Зам.-председател на ПГ (18.08.2005 - 2009)

* Комисия по отбраната - Член (24.08.2005 - 2009)

* Комисия по културата - Зам.-председател (24.08.2005 - 2009)

* Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз - Основен член (28.09.2005 - 12.01.2007)

* Делегация в Асамблеята на Западноевропейския съюз - Ръководител (12.01.2007 - 2009)

* Подкомисия към Комисията по отбрана, която осъществява парламентарен контрол върху дейността на Националната разузнавателна служба, Националната служба за охрана и служба „Военна информация" към Министерството на отбраната - Член (13.11.2008 - 2009)