Име:

Андрей Лазаров Пантев

Роден/а на:

26 Март 1939 година, 78 години, 7 месеца

Място на раждане:

с. Раковица

Към момента няма статии с участието на Андрей Лазаров Пантев
Към момента няма качени клипове с участието на Андрей Лазаров Пантев
Към момента няма галерии с участието на Андрей Лазаров Пантев
Към момента няма снимки с участието на Андрей Лазаров Пантев

Информация

Професия: историк

Специалност: история

Езици: английски;

Семейно положение: разведен

Избирателен район: ВАРНА

Избран с политическа сила: "Коалиция за България" (33.98 %)

Участие в НС: 39-то Народно събрание; 40-то Народно събрание

Парламентарна дейност:

* 40-то Народно събрание - Член (11.07.2005 - 2009)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Член (11.07.2005 - 18.08.2005)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Зам.-председател на ПГ (18.08.2005 - 2009)

* Комисия по образованието и науката - Член (24.08.2005 - 2009)

* Комисия по парламентарна етика - Член (24.08.2005 - 2009)

* Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа - Заместващ представител (21.09.2005 - 12.01.2007)

* Делегация в Парламентарната асамблея на Съвета на Европа - Основен представител (12.01.2007 - 2009)