Име:

Ангел Петров Найденов

Роден/а на:

28 Сепември 1958 година, 59 години, 1 месеца

Място на раждане:

гр. Кърджали

Към момента няма статии с участието на Ангел Петров Найденов
Към момента няма качени клипове с участието на Ангел Петров Найденов
Към момента няма галерии с участието на Ангел Петров Найденов
Към момента няма снимки с участието на Ангел Петров Найденов

Информация

Професия: инженер - навигатор

Специалност: корабоводене

Езици: английски;

Семейно положение: женен

Избирателен район: ПЕРНИК

Избран с политическа сила: "Коалиция за България" (33.98 %)

Участие в НС: 37-мо Народно събрание; 38-мо Народно събрание; 39-то Народно събрание; 40-то Народно събрание

Парламентарна дейност:

* 40-то Народно събрание - Член (11.07.2005 - 2009)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Член (11.07.2005 - 18.08.2005)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Зам.-председател на ПГ (18.08.2005 - 07.05.2008)

* Комисия по външна политика - Член (24.08.2005 - 2009)

* Комисия по отбраната - Председател (24.08.2005 - 16.10.2008)

* Парламентарна група на Коалиция за България - Председател на ПГ (07.05.2008 - 2009)

* Комисия по отбраната - Член (16.10.2008 - 2009)